Czy biznes w erze robotów będzie bardziej etyczny?

Czy biznes przyszłości, zwłaszcza w branży finansowej, może być odpowiedzialny i etyczny? Czy polski klient to odpowiedzialny klient? Na te i wiele innych pytań o przyszłość i wyzwania branży finansowej odpowiedzi będą szukać uczestnicy V konferencji Nienieodpowiedzialni.

Tegoroczna edycja odbędzie się 7 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku Śląskiego, Marcin Borowiecki, prof. Magdalena Fikus, prof. Jerzy Hausner, Natalia Hatalska, Kacper Nosarzewski, prof. Piotr Płoszajski, prof. Dominika Maison, Kamila Sidor, Ojciec Maciej Zięba, Dorota Zimnoch i inni przedstawiciele nauki, biznesu i mediów spotkają się, aby dyskutować nad wyzwaniami, jakim musi sprostać branża finansowa i przedsiębiorcy.

Istotą każdej edycji Nienieodpowiedzialnych jest zwrócenie uwagi na wyzwania branży finansowej związane z jej zrównoważonym rozwojem, potrzebą debaty o jej służebnej roli i odpowiedzialnością w sprzedaży usług finansowych. W tym roku zaprezentowane zostaną wyniki badania o odpowiedzialności klientów oraz odbędzie się debata oksfordzka “Biznes w erze robotów będzie bardziej etyczny i odpowiedzialny niż dzisiaj”.

Pomysłodawcą projektu Nienieodpowiedzialni jest ANG Spółdzielnia, a głównymi organizatorami Grupa ANG SA oraz „Będę Kim Zechcę” – Fundacja Grupy ANG. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej szczegółów oraz rejestracja na konferencję na stronie: http://2017.nienieodpowiedzialni.pl/

Tagged with:     , ,